Apple iPhones And The Various Gambling Apps

Roulette will be the traditional game of Europe Casino’s. A mathematician named Pascal invented the primitive version of roulette in 17th century. And in eighteenth century the particular version of roulette wheel has been around since. European Roulette may be the famous roulette variant among other variants of roulette. European roulette is played most often

Continue Reading →

8 total views, no views today

Jo vetëm meshkujt, shënojnë Kristina Maksuti dhe Florijana Ismaili në Zvicër

E Diel, me 10 Shkurt 2019 Kristina Maksuti dhe Florijana Ismaili, dy futbollistet shqiptare me më shumë gola në Ligen e Femrave të Futbollit në Zvicër, raundin kthyes të sezonit 2018/19, e kanë nisur me gola me ekipet e tyre, njofton albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch. Makusti e ka shënuar golin e fitores 1:2 për

Continue Reading →

2,062 total views, 3 views today

Goli i parë për Mirela Jakupin këtë sezon, Ismaili luan vetëm 45 minuta

E Hënë, me 3 Dhjetor 2018 Sulmuesja shqiptare e klubit nga Gjeneva, Servette FC Chênois Féminin, Mirela Jakupi e ka shënuar golin e parë në sezonin 2018/19 në ligën e Zvicrës të futbollit të Femrave, njofton Albinfo.ch, përcjellin radiovala.com dhe albsport.ch. Mirela Jakupi e realizoi golin e dytë për ekipin e saj në fitoren 4:1

Continue Reading →

882 total views, no views today