Fitore për Labinot Xhoxhajn në Ditën e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës

Cyrih, me 17 Shkurt 2018

Labiont Xhoxhaj e ka mbyllur me fitore ndeshjen e boksit ndaj hungarezit Jozsef Darmos, në dhjetë vjetorin e Pavarësisë së Kosovës, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch.

“Se bashku me trenerin tem ju uroj te gjitheve pavarsin e Kosoves dhe falemenderit te gjitheve qe na perkrahet”, ka shkruar Xhoxhaj pas përfundimit të ndeshjes në qytetin e Cyrihut.

@Kasam Selimi @RadioVala @Albsport.ch

1,072 total views, 0 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *