Hermes Lamaj përforëcimi i parë i KF Dardanisë së St. Gallenit

St. Gallen, me 20 Nëntor 2017

Hermes Lamaj është përforcimi i parë i Klubit Futbollistik Dardania e St.Gallenit në Zvicër, përcjellin Radio Vala dhe Albsport.ch.

“Tani është zyrtare, mbrojtësi Hermes Lamaj, menjëherë do të lëvizë nga FC Bischofszell në KF Dardania SG. Ne i dëshirojmë Hermesit gjitha të mirat në KF Dardania SG”, thuhet në Njoftimin e KF Dardanisë së St.Gallenit.

KF Dardania garon në Ligën e 3-të të Zvicrës Lindore dhe sezonin vjeshtor e ka mbyllur me 19 pikë, në vendin e katërt.

Kasam Selimi /Radio Vala /Albsport.ch

628 total views, 0 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *