FC Besa Biel/Bienne barazon, Valmir Shala shënon golin e parë për ekipin

Biel/Bienne, me 4 Shtator 2016

Barazimi i nxjerr ndaj ekipit të vendit të dytë, FC Boncourt-it, po jep shenja të mira se FC Besa e Biel/Bienn-it është rikthyer në rrug-ën e vjetër duke i bërë ballë çdo kundërshtari në ligë.

Java e 4-r në Ligën e 2-të Bern/Jura, për FC Besën erdhi me barazim e dytë dhe pikën e dytë në sezonin 2016/17. Një ndeshje e barabartë me nga dy gola të shënuara u dha nga një pikë të dyja skuadrave.

Fatmir Bakiu shënon në minutën e 9-të për 0:1, ndërkaq Valmir Shala e barazoi rezultatin në 2:2 në minutën e 32 me anë të penalltisë. Ky ishte goli i parë i Valmir Shalës me fanellën e Besës.

K.Selimi /Albsport.ch

375 total views, 0 views today

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *