Futbolli

Boks

Karate

Futsal

Albetrit Ramiqi rikthehet te FC Kosova e Gjenevës.

Gjenevë, me 23 Dhjetor 2017 Mesfushori, Albetrit Ramiqi është rikthyer te ekipi FC Kosova e Gjenevës, përcjellin RadioVala dhe Albsport.ch. “Pas një largimi të shkurtër, ish lojtari ynë kthehet në FC Kosova Gjenevë. Është kënaqësi për ne